Outstream Laboratory®
on October 1, 2020
Πραγματικά μεγάλη μας τιμή που ο Εμπορικός Σύλλογος μάς κάλεσε να παρουσιάσουμε λογότυπο & ιστοσελίδα.Δεν ήταν προγραμματισμένο, δεν είμαι μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου, απλώς γνώρισα κανονικούς ανθρώπους χωρίς σκοπιμότητες η ατζεντες προβολής – με την ξεκάθαρη αγνή πρόθεση να βοηθήσουν τον τόπο.
Τιμή μας που κληθήκαμε, τιμή μας που συμμετέχουμε στην προσπάθεια.
![OUTSTREAM LABORATORY EMPORIKOS SYLLOGOS EVOSMOY](https://outstream.gr/wp-content/uploads/OUTSTREAM-LABORATORY-EMPORIKOS-SYLLOGOS-EVOSMOY-859x1024.jpg)
![OUTSTREAM LABORATORY EMPORIKOS SYLLOGOS EVOSMOY KORDELIOU](https://outstream.gr/wp-content/uploads/OUTSTREAM-LABORATORY-EMPORIKOS-SYLLOGOS-EVOSMOY-KORDELIOU-1024x768.jpg)